Laime radīt!
Brīnumi notiek pašu rokām

#MADEWITHLEMADE

Pirms diviem gadiem (2018. gadā) LeMade.lv keramikas darbnīca  atvēra durvis visiem, kas vēlas izprast keramikas burvību! 

Mēs vienkārši jutām, ka, pat ņemot vērā visu šo bezgalīgo laimi, ko liels skaits brīnišķīgu cilvēku iegūst, iegādājoties mūsu brīnumainos darbus (vai saņemot tos kā dāvanu), 

mēs varam dot cilvēkiem vēl vairāk - radīt unikālu telpu, kur ir silti un mājīgi, kur Tu vari patiesi izplatīt savus spārnus, gūt svaigo iedvesmas ieelpu un radīt! 

Tā arī parādījās atsevišķs keramikas burvju radīšanas mācību virziens "Made With LeMade" (darīts ar LeMade). 

Diemžēl, sakarā ar pieņemtiem valstī lēmumiem, visas nodarbības šobrīd ir atceltas. 

Ceram, ka ļoti drīz atkal varēsim satikties un kopīgi baudīt keramikas radošumu.

Bet arī šobrīd nav iemesla bēdāties, jo tā ir brīnišķīga iespēja sākt (vai arī turpināt) veidot patstavīgi! Un mēs būsim Tev blakus un vienmēr esam gatavi palīdzēt ar materiālu iegādi, ar konsultācijām un Tavu brīnumdarbu apdedzināšanu!


Sazināties ar mums

Izmaiņas mūsu darbībā! (no 14.10.2020) 

Dārgais LeMade draugs!

Sakarā ar ievestām mūsu valstī izmaiņām arī mums ir paredzētas izmaiņas! Bet bez stresa!

Visas mūsu iknedēļas grupas nodarbības (pagaidām līdz 06.11.20) nenotiks - visas ieplānotās nodarbības būs pārceltas, un mēs noteikti informēsim par datumiem.

Bet mums ir daudz iemeslu priekam un baudai!

  • tagad mums notiks patiešām ekskluzīvas INDIVIDUĀLAS NODARBĪBAS (gan veidošanā, gan glazēšanā) - visa informācija zemāk "Nodarbību sarakstā" ! Tieši Tavam radošūmam!
  • visi abonementi pagaidām uz nenoteiktu laiku tiek PAGARINĀTI!
  •  mūsu burvju skapis (kur ikviens var atstāt savus brīnumdarbus apdedzināšanai, vai arī saņemt tos) joprojām atrodās mūsu ēkas 1. stāvā (Struktoru 14A, Rīga) un GATAVS palīdzēt ikvienam turpināt baudīt savu radošumu!
  • Es, Jeļena Horste-Pirha (LeMade.lv dibinātāja) esmu atvērta Tavām ziņām, zvaniem, meiliem u.t.t! Nekautrējies, ja ir jautājumi vai ir vajadzīga palīdzība - droši sazinies, un mēs kopīgi mēģināsim visu atrisināt! Mob.: 28399030, e-pasts: Lemade.lv@gmail.com

Mūsu laime mūsu rokās! ♡

Ekskluzīvā veidošana vai glazēšana 1 personai.
Izbaudi šo brīnumaino radošumu!

Šajā karantīna laika posmā radošā darbnīca LeMade piedāvā ekskluzīvās, individuālās nodarbības!

Katra nodarbība ilgst 1stundu un 10 minūtes, un Jūs paši varēsies izvēlēties nodarbību tematu un arī keramikas novirzienu (veidošana vai glazēšana)!

Starp nodarbībām ir paredzēts starpbrīdis 20 minūtes, lai būtu iespēja sagatavot telpu (izvedināšana, dezinfekcija u.t.t.) nākamai nodarbībai.

Nodarbības cena ir 20 eur un norēķināties var gan skaidrā naudā, gan terminālā, gan ar pārskaiti.
Kā arī var veikt apmaksu uz sava esoša abonementa rēķina (pēc vajadzības samaksajot starpību).

Kā arī agrāk, cenā ir iekļāuts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan glazūras, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan arī tēja-kafija un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

Tiekamies mūsu radošajā darbnīcā LeMade.lv
Struktoru 14A-416, Rīgā!
Mob. saziņāi 28399030

Iepazistināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām varat šeit :

Kad būs iespēja mēs ar prieku atgriezīsimies pie mūsu burvīgām grupas nodarbībām :

Keramika pieaugušajiem

Māla burvestība rodas tieši mūsu pašu rokās! Veidosim un radīsim no māla brīnumdarbus pat bez priekšzināšanām! 

Uzzināt vairāk

Keramikas nodarbības bērniem

Keramikas nodarbības bērniem - ir netikai aizraujošs un interesants process, bet arī ļoti vajadzīgs instuments bērna pareizai attīstībai! 

Uzzināt vairāk

Dāvanu Fabrika - meistarklases

Tematiskās dažādu tehniku meistarklases, lai katrs pašu rokām varētu izgatavot unikālas dāvanas saviem radiem un draugiem!

Uzzināt vairāk

Radošās meistarklases

Ar lielu prieku dalamies ar savām radošām zināšanām un iemaņām mūsu speciālās meistarklasēs un pasākumos! 

Uzzināt vairāk

Spēja radīt ir īstā laime, bet iespēja dalīties ar savām zināšanām, iemaņām un palīdzēt citiem sajust šo radošuma brīnumu ir Visuma svētība! 

Radošums, kas ir pilns ar mīlestību un pateicību dāvina meistaram īstos spārnus, un, ieraugot dzīves skaistumu no putnu augstuma, tu nevari citiem to aprakstīt.. Tu vari viņiem palīdzēt iegūt spārnus! 

0
 .