Laime radīt!
Brīnumi notiek pašu rokām

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Spēja radīt - neticams iedvesmas un laimes avots!  

Un keramikas veidošana ir īpašs process, kas ļauj ikkatram patiesi izplatīt savus spārnus, gūt svaigo gaismas ieelpu un radīt!

Radīt īstus brīnumus un baudīt gan emocionāli, gan taustāmi šo formas piedzimšanu, kas notiek tavās rokās!  

Tieši tāpēc jau vairāk nekā 5 gadus (no 2018. gadā janvāra) LeMade.lv keramikas darbnīcā notiek brīnumainas keramikas nodarbības un meistar klases visiem tiem, kas vēlas izprast šo keramikas burvību!

Sākumā tas bija keramikas radīšanas meistar klases pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem "Made With LeMade" (darīts ar LeMade) un vēlāk tas pārvēršas arī par LeMade School ar mūsu lieliskiem keramikas  nodarbībām, meistar klasēm un kursiem.

Pat pandēmijas laikā mūsu audzēkņi turpināja attīstīt savas prasmes un zināšanas - online nodarbībās, konsultācijās un darbojoties patstāvīgi mājās. No sirds lepojamies par viņu talantiem, izciliem rezultātiem un sasniegumiem!

Radošuma iespējas iet pāri visiem ierobežojumiem!

LeMade School nodarbības

Keramikas brīnumu skola gan iesācējiem, gan meistariem ar pieredzi!

Jūs gaida mūsu iknedēļas grupas nodarbības:

Kā arī Īpašas meistar klases :

Iknedēļas grupas nodarbības

PIEAUGUŠAJIEM:

  • PIRMDIENĀS 18:30 - 20:30 veidošanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 35 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 30 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus. Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • CETURTDIENĀS 18:30 - 20:30 glazēšanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 45 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 40 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus. Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.


BĒRNIEM:

  • TREŠDIENĀS  17:30 -18:30 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 5-9 gadu vecumā (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 20 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 15 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus - Pagaidām šīs nodarbības nenotiek :(
  • TREŠDIENĀS  19:00 -20:00 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 7-11 gadu vecumā (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 20 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 15 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.

PUSAUDŽĪĒM (12+):

Pusaudžiem (12+) ir iespēja apmeklēt gan nodarbības bērniem ( 7-11 gadu vecumā), gan arī pieaugušo grupu nodarbības:

  • TREŠDIENĀS  19:00 -20:00 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 7-11 gadu vecumā (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 20 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 15 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • PIRMDIENĀS 18:30 - 20:30 veidošanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 35 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 30 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • CETURTDIENĀS 18:30 - 20:30 glazēšanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 45 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 40 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.

* Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.


Īpašas meistar klases


MEISTAR KLASES INDIVIDUĀLĀM GRUPĀM

Ģimenēm, draugiem, kolēģiem, svinīgiem pasākumiem un vienkārši lieliskai kopā būšanai - no 2 dalībniekiem. Tematiskajiem pasākumiem (īpašas svinības, gadadiena, jubileja, vecmeitu/ vecpuišu ballīte un citi) ir iespēja arī izstrādāt un pielāgot radošu tematiku.

  • Katra mēneša 3. SESTDIENU mēs piedāvājam izbaudīt individuālo grupu keramikas meistar klases. Jūs varat izveidot savu individuālo grupu  (no 2 dalībniekiem) un pieteikt savu dalību nodarbību kalendārā! Dalības maksa 30 eur (ar PVN)*/ 1 stunda pieaugušajiem un 20 eur (ar PVN)* / 1 stunda bērniem (no 3 līdz 12 gadu vecumam). Ir iespēja arī organizēt  radošu pasākumu arī uz ilgāku laiku.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • ka arī ir iespēja izbaudīt individuālas grupas pasākumu - meistar klasi jums ērtākajā laikā  (no 2 dalībniekiem)**!  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums! Vienkārši sazinieties ar LeMade un sarunājiet jums ērtāko laiku! Dalības maksa ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas un nodarbības ilguma. Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.

KERAMIKA AR NOZĪMI

Dziļš un interesants piedzīvojums nozīmēs, lai labāk izprastu sevi, pasauli un dzīvi. Runājam par vērtīgiem jēdzieniem, izpētām tos un īstenojam tos keramikā, iepazīstoties ar dažādām metodēm un paņēmieniem darbā ar mālu. Rezultātā mums ir vērtīgs personāls artefakts, jaunas nozīmes, zināšanas un iespēja piedalīties LeMade School izstādē ar nozīmi.  

Dalības maksa 75 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 65 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.   Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.


DĀVANU FABRIKA

Tematiskās dāvanu veidošanas meistar klases pieaugušajiem. Keramikas brīnumi, kas ikviens var sagatavot saviem mīļajiem cilvēkiem. Jūs gaida aizraujošs veidošanas process, bet mēs parūpēsimies par idejām, unikālo, personalizēto iesaiņojumu un Jūsu brīnum darbu gatavību jau pēc dažām dienām!  

Dalības maksa ir 35 eur (ar PVN)*.   Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.


KERAMIKAS ROTAS 

Burvīgas tikšanās, kuru rezultātā varēsim ne tikai izveidot unikālas keramikas rotas, bet arī uzzināt keramikas pamatus un iepazīstināties ar lielu skaitu iespēju, ideju, tehnisko risinājumu to īstenošanai iedvesmojošā un radošā atmosfērā.

"Keramika & Sudrabs" 3 nodarbību kurss. Dalības maksa par pilnu kursu ir 145 eur (ar PVN)* vai arī 130 eur (ar PVN)*, ja nāksiet ar draugu/ draudzeni.   Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.

* Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

Iepazīstināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām jūs varat šeit :

Spēja radīt ir īstā laime, bet iespēja dalīties ar savām zināšanām, iemaņām un palīdzēt citiem sajust šo radošuma brīnumu ir Visuma svētība! 

Radošums, kas ir pilns ar mīlestību un pateicību dāvina meistaram īstos spārnus, un, ieraugot dzīves skaistumu no putnu augstuma, tu nevari citiem to aprakstīt.. Tu vari viņiem palīdzēt iegūt spārnus! 

Pirkumu grozs