Mūsu nodarbību, meistarklašu formātu arhīvs

Visus šos gadus mēs ar lielu prieku piedāvājām jums visdažādākās radošās nodarbības un meistarklases. 

Taču laiks skrien, mainās gan apstākļi, gan arī prioritātes, bet mēs lepojamies ar mūsu kopīgiem sasniegumiem radošumā. 

Tāpēc ar laiku pa laiku atjaunojām dažādus meistarklašu formātus.  

Ja arī jūs interesē apmeklēt kādu no mūsu īpašiem meistarklasēm, droši varat sazināties ar mums!

Dāvanu Fabrika

Unikālas radošās meistar klases, kur ikviens var sagatavot tematiskās dāvanas saviem mīļajiem cilvēkiem, bet jau pēc nedēļas saņemt savus handmade brīnumus kopā ar dāvanu iesaiņojumu! Kas var būt labāk?!

Rotu veidošana

Keramikas rotu veidošanas kurss ietilps sevī visus trīs etapus (ka arī trīs nodarbības): māla rotu veidošanas unikālā pieredze, izveidotu brīnumu glazēšana un arī gatavu keramikas rotu salikšana ar furnitūru! Absolūti burvīgi!

Lielā meistar klase

Tiem, kam jau ir pieredze keramikā jau gribās veidot vēl lielākus, vēl  nopietnākus brīnumus! Un mums ir ko parādīt, ko iemācīt, ar ko iedvesmot! Dziļākie un ilgākie  keramikas burvestības radošie procesi lieliskajā atmosfērā!

Open Air 

Open Air Workshops - meistar klases svaigā gaisā - unikālā zaļā vietā tepat netālu no mūsu radošās darbnīcas - lieliskā atpūta un burvīgs keramikas radošums ikvienam! Īsta vasaras bauda!

Ir interese apmeklēt LeMade īpašo meistarklasi? 

Ja Jums ir interese apmeklēt kādu no mūsu īpašiem meistarklasēm, kas tuvākajā laikā vēl nav noplānots (vai pašlaik nenotiek), droši aizpildiet formu zemāk, un mēs pēc iespējas ātrāk mēģināsim nokomplektēt grupu, lai atjaunotu meistarklasi/ meistarklases. Bet, var būt, Jūsu draugu-paziņu lokā ir vēl ieinteresētas personas un Jūms varētu notikt individuālo grupu meistarklase? (Un to var organizēt gan ātrāk, gan arī Jums ērtākajā laikā) ;)  

Ar "*" norādīti laukumi, kas ir obligāti aizpildīšanai. 

Pirkumu grozs