Unikāls rotu veidošanas kurss "Keramika un Sudrabs"

3 neaizmirstamas tikšanās! Veidosim pašu rokām burvīgas sava dizaina rotas no keramikas un sudraba!

Tikai 3 nodarbības - 3 burvīgas dienas, lai izbaudītu māla veidošanas mākslu, glazēšanas māģiju un rotu radīšanas burvību.

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

#KERAMIKASROTAS

Ieelpo pavasara svaigumu un iespējas, izpleti savus radošos spārnus, izrotā sevi ar unikālām rokām darinātām rotām!

Tevi gaida 3 burvīgas tikšanās, kuru rezultātā varēsim izveidot unikālu auskaru un rokassprādzes komplektu, lielu skaitu iespēju, ideju, tehnisko risinājumu to īstenošanai un unikālas keramikas detaļas tālākai radošums un iedvesma.

Dalības maksa 145€ (ar PVN)

Nākot kopā divatā, katrai/ katram būs īpaša cena tikai 130€ (ar PVN)

Cenā iekļauts viss nepieciešamais neaizmirstamai radīšanai: māls, glazūras, instrumenti, materiāli, 2 keramikas brīnumdarbu apdedzināšanas, sudrabs, sudraba detaļas komplektam (auskaru pāris un rokassprādze), instrumenti darbam ar sudrabu, tēja ar saldumiem, burvīga kopā būšana un daudz praktisku ideju un iedvesmas!

! Rezervācija kursiem notiek reģistrējoties online (www.lemade.lv/nodarbibas/jewelry ) un veicot priekšapmaksu 50€.   Atlikušos 95€ (80€) ir jāmaksā 1. nodarbībā.

3 maģiskas tikšanas:

• 1. tikšanās - 13.06.23 (Otrdiena) 19:00-21:00 keramikas veidošana ar Jeļenu Horste-Pirhu

Veidojam īpašas detaļas savām rotām no baltā un tumšā māla.

Izmēģinām daudzas dažādas formas, faktūras un mūsu fantāziju visdrosmīgākās tehniskās realizācijas. Pārdomājam tehniskās iespējas un pieejas sava unikālā dizaina komplekta izveidei.

• 2. tikšanās - 16.06.23 (Piektdiena) 19:00-21:00 keramikas glazēšana ar Jeļenu Horste-Pirhu.

Baudām keramikas burvību, pārklājot savas jau apdedzinātās daļas ar keramikas glazūrām. Iepazināmies ar dažādām glazēšanas tehnikām un peldamies krāsu pasaulē un to kombinēšanas iespējās.

• 3. tikšanās - 20.05.23 (Otrdiena) 19:00-21:30 sudraba rotu meistarība ar juvelier- meistari Annu Dmitrijevu

Visbeidzot mēs ķeramies klāt sava dizaina rotu veidošanai. Patstāvīgi veidojam sudraba furnitūras, saliekot to kopā ar mūsu gatavajām keramikas brīnum detaļām, lai radītu absolūti unikālu auskaru un rokassprādzes komplektu.

Iegūvam izpratni, kā mūsu jaunas prasmes un zināšanas pielietot darbā ar atlikušajām, bet ne mazāk maģiskajām keramikas detaļām.

(Par atsevišķu maksu būs iespēja iegādāties arī papildu sudraba detaļas jaunu komplektu izveidošanai).

Pieteicies LeMade School pasākumu kalendārā 13.06.23. 


Pirkumu grozs