Keramikas nodarbības bērniem (KNB)

Darbošanās ar mālu palīdz bērnam attīstīt sīko motoriku, atmiņu, runātprasmi, apzinātību, paplašina redzes loku, dod iespēju sevi radoši realizēt, palīdz noņemt iekšējo un fizisko nogurumu/ sasprindzinājumu, ka arī uzlabo un harmonizē emocionālo veselību.

Bet galvenais - jautras, aizraujošas keramikas nodarbības dod bērnam dzīvespriecīgumu, radošo brīvību un laimi!

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Lemade School keramikas nodarbības bērniem

tagad notiek Brīvības 169, Rīgā!

Mums ir jauna, vēl plašāka, vēl brīnumainākā telpa mūsu kopīgajam iedvesmojošam radošumam!

Keramikas brīnumu skola gan iesācējiem, gan maziem un lieliem meistariem ar pieredzi!

Jūs gaida mūsu iknedēļas grupas nodarbības, ka arī citas īpašas meistar klases.

Iknedēļās grupas nodarbības

BĒRNIEM

  • TREŠDIENĀS  17:30 -18:30 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 5-9 gadu vecumā (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 20 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai15 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus  - Pagaidām šīs nodarbības nenotiek :(
  • TREŠDIENĀS  19:00 -20:00 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 7-11 gadu vecumā (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 20 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem via 15 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.


Katrā nodarbībā ir paredzēts noteikts temats, lai plašāk un interesantāk attīstītu bērnu radošuma iemaņas, zināšanas veidošanas un glazēšanas tehnikās .   Kamēr bērni baudīs keramikas burvestību, vecāki var izbaudīt brīvu laiku - veltīt to savām darīšanām vai arī patīkamai pastaigai.


PUSAUDŽĪEM (12+)

Pusaudžiem (12+) ir iespēja apmeklēt gan nodarbības bērniem, gan arī pieaugušo grupu nodarbības:

  • TREŠDIENĀS  19:00 -20:00 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 7-11 gadu vecumā (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 20 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai 15 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.
  • PIRMDIENĀS 18:30 - 20:30 veidošanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 35 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai 30 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • CETURTDIENĀS 18:30 - 20:30 glazēšanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 45 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai 40 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.

Īpašas meistar klases

MEISTAR KLASES INDIVIDUĀLĀM GRUPĀM (no 2 dalībniekiem).

Pasākumi ģimenēm, draugiem, svinīgiem pasākumiem un vienkārši lieliskai kopā būšanai 

Meistar klasēs individuālām grupām jums ērtākajā laikā var izvēlēties dažādas radošuma iespējas (keramikas veidošanā, keramikas glazēšana, keramikas apgleznošana un/ vai dekorēšana, keramikas rotu veidošana, aroma - keramikas brīnumi un citi).Tematiskajiem pasākumiem (īpašas svinības, bērnu ballītes un citi) ir iespēja arī izstrādāt un pielāgot radošu tematiku.

  • Katra mēneša 3. SESTDIENU mēs piedāvājam izbaudīt individuālo grupu dienu! LeMade School diena, kas ir v ar keramikas meistar klasēm! Jūs varat izveidot savu individuālo grupu  (no 2 dalībniekiem) un pieteikt savu dalību nodarbību sarakstā !  
Dalības maksa 30 eur (ar PVN)*/ 1 stunda pieaugušajiem un 20 eur (ar PVN)* / 1 stunda bērniem (no 3 līdz 12 gadu vecumam).  Ir iespēja arī organizēt  radošu pasākumu arī uz ilgāku laiku.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • ka arī ir iespēja sarunāt savas individuālas grupas meistar klasi jums ērtākajā laikā  (no 2 dalībniekiem)!  Vienkārši sazinieties ar LeMade un sarunājiet jums ērtāko laiku! Dalības maksa ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas un nodarbības ilguma. Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.Meistarklases skolas, pirmsskolas, nometņu bērnu grupām un izbraukuma pasākumi

Esam gatavi gan pieņemt jūs pie mums ciemos, gan arī atbraukt pie jums un iepriecināt jūs jūsmājās ar brīnumainiem radošuma veidošanas procesiem.

Cena ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas, radošuma tehnikas, nodarbības ilguma, mūsu satikšanas formāta un izbraukšanas izmaksām (pasākumu attālums, gatavo brīnumu saņemšanas iespējas un citi).  Bet vienmēr visu varam izrunāt un sarunāt.  Vienkārši sazinieties ar LeMade un pastāstiet par savām idejām!


* Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

Iepazīstināties ar mūsu grupu nodarbību sarakstu un pieteikties uz nodarbībām varat šeit :

Šeit ir mazā daļa no mūsu brīnum nodarbību procesu un rezultātu bildēm.

Pirkumu grozs