Keramikas nodarbības pieaugušajiem (KNP)

Dažreiz tieši pieaugušajiem cilvēkiem pietrūkst iespēju sevi radoši atvērt un attīstīt, apzināti baudīt savu darbību, atbrīvoties no iekšējiem stresiem, sajust brīnumu un galu galā izlaist savu iekšējo bērnu, lai viņš laimīgi priecājās un brīvi veido pašu rokām visu, ko grib! :)

To visu var īstenot keramikā! Tā ir tik gudra un dziļa, tik jautra un aizraujoša.. tik plaša un tik bagāta! 

Jums ir tikai jāizlemj un jāļauj tam brīnumam notikt! 

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE


Mēs piedāvājam gan iknedēļas grupas nodarbības veidošanā un glazēšanā, gan arī īpašas meistar klases (Keramika ar Nozīmi, Dāvanu Fabrika, Meistar klases individuālām grupām)

Gan iesācējiem, gan meistariem ar pieredzi!  Pieteikties var zemāk, nodarbību saraksta tabulā.

Iepazīstināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām jūs varat šeit :

Iknedēļās grupas nodarbības pieaugušajiem

  • PIRMDIENĀS 18:30 - 20:30 veidošanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot).
Dalības maksa 35 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai 30 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.


Katrā nodarbībā ir paredzēts noteikts temats, veidošanas tehnikas pamati un "knifiņi", kas ļaus radoši attīstīt savas iemaņas un radošuma iedvesmu.  Bet keramiķi ar priekšzināšanām var nākt uz nodarbību, lai realizētu savus individuālos keramikas projektus brīvā tematā.

  • CETURTDIENĀS 18:30 - 20:30 glazēšanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 8 dalībniekiem ieskaitot).
Dalības maksa 45 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai 40 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus .

Katrā nodarbībā ir paredzēts darbu sagatavošanas process glazēšanai (ir iespēja glazēt savus brīnumus, vai arī izvēlēties no LeMade School piedāvājumiem par atsevišķu maksu), pati glazēšana ar teorijas pamatiem, glazēšanas dizaina un iespēju konsultācijām, lai sasniegtu visizcilāko rokdarbu rezultātu.


* Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.


Tuvāko periodu veidošanas temati:

29.05.23


Dziļa, neliela trauka veidošanas pamati un dekorēšana ar angobām (arī "Spraffito" tehnikas pamati)

05.06.23


Dziļo trauku veidošanas, faktūras radīšanas un "svaigas" tonēšanas pamati - īsta radošuma brīvība un bauda

19.06.23


Šķīvju veidošanas pamati un to īpašā dekorēšana ar angobām (ka arī zīmēšanas tehnikas viltības)

26.06.23


Vasaras māla dekori un šķīvji ar botānisko faktūrēšanas tehnikām, lai iemūžinātu šo prieku un siltumu keramikā.

Lai katrs pēc iespējas dziļāk un plašāk varētu izbaudīt katru keramikas darba tapšanas soli, mēs sadalījām galvenos keramikas virzienus (veidošana un glazēšana) uz dažādām nodarbībām.

  • VEIDOŠANAS nodarbībās mēs apgūstam dažādas tehnikas, interesantus veidošanas paņēmienus un, protams, veidojam savus rokdarbu traukus, dekorus u.c.!  

Pēc veidošanas Jūsu darbiem būs jānožūst (2-6 dienas) un tie dosies uz apdedzināšanu krāsnī (ap 24 stundas). Tātad, aptuveni pēc nedēļas Jūsu brīnumdarbi būs apdedzināti. Tos Jūs varēsiet saņemt LeMade Boutique (iepriekš vienojoties ar LeMade), vai arī noglazēt tos nākamajā glazēšanas nodarbībā, lai darbi ir ne tikai skaisti, bet arī praktiski labāk lietojami! 

  • GLAZĒŠANAS nodarbībās mēs sagatavojam glazēšanai un glazējam māla biskvīta darbus (māla darbs pēc 1. apdedzināšanas) : vai savus iepriekš veidotos māla brīnumus, vai arī biskvīta trauku piedāvājumus no LeMade.lv darbnīcas.

Pēc glazēšanas darbus ir jāapdedzina otro reizi (ap 24 stundas). Jūs varat saņemt gatavus brīnumdarbus nākamajā nodarbībā vai arī LeMade Boutique Jums ērtākajā laikā (iepriekš vienojoties ar LeMade).

Īpašas meistar klases

MEISTAR KLASES INDIVIDUĀLĀM GRUPĀM (no 2 dalībniekiem).
Pasākums ģimenēm, draugiem, kolēģiem, svinīgiem pasākumiem un vienkārši lieliskai kopā būšanai.

Tematiskajiem pasākumiem (īpašas svinības, vecmeitu/ vecpuišu ballītes un citi) ir iespēja arī izstrādāt un pielāgot radošu tematiku.

  • Katra mēneša 3. SESTDIENU mēs piedāvājam izbaudīt individuālo grupu dienu! Diena, kas ir veltīta keramikas meistar klasēm! Jūs varat izveidot savu individuālo grupu  (no 2 līdz 8 dalībniekiem ieskaitot)** un pieteikt savu dalību nodarbību sarakstā !  Dalības maksa 30 eur (ar PVN)*/ 1 stunda pieaugušajiem un 20 eur (ar PVN)* / 1 stunda bērniem (no 3 līdz 12 gadu vecumam). Ir iespēja arī organizēt  radošu pasākumu arī uz ilgāku laiku.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • ka arī ir iespēja sarunāt savas individuālas grupas meistar klasi jums ērtākajā laikā! Vienkārši sazinieties ar LeMade un sarunājiet jums ērtāko laiku! Dalības maksa ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas un nodarbības ilguma. Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.KERAMIKA AR NOZĪMI

Dziļš un interesants piedzīvojums nozīmēs, lai labāk izprastu sevi, pasauli un dzīvi. Runājam par vērtīgiem jēdzieniem, izpētām tos un īstenojam tos keramikā, iepazīstoties ar dažādām metodēm un paņēmieniem darbā ar mālu. Rezultātā mums ir vērtīgs personāls artefakts, jaunas nozīmes, zināšanas un iespēja piedalīties LeMade School izstādē ar nozīmi.  

Dalības maksa 75 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem vai arī 65 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.   Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.DĀVANU FABRIKA

Tematiskās dāvanu veidošanas meistar klases pieaugušajiem. Keramikas brīnumi, kas ikviens var sagatavot saviem mīļajiem cilvēkiem. Jūs gaida aizraujošs veidošanas process, bet mēs parūpēsimies par idejām, unikālo, personalizēto iesaiņojumu un Jūsu brīnum darbu gatavību jau pēc dažām dienām!  

Dalības maksa ir 35 eur (ar PVN)*.   Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
KERAMIKAS ROTAS

Tevi gaida 3 burvīgas tikšanās, kuru rezultātā varēsim izveidot unikālu auskaru un rokassprādzes komplektu (vai arī citas rotas kursa tematikā), lielu skaitu iespēju, ideju, tehnisko risinājumu to īstenošanai un unikālas keramikas detaļas tālākai radošums un iedvesma.

Dalības maksa ir 145 (130) eur (ar PVN)*.   Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.


* Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

Keramika nav vienkārši amatniecība!
Tā tiešām ir dvēseles māksla!


Dažas bildes ar veidošanas procesiem un rezultātiem, ko esam baudījuši mūsu keramikas nodarbībās pieaugušajiem

Pirkumu grozs